Jak szybko i sprawnie monitorować internet?

brand24Internet jest nieograniczoną skarbnicą wiedzy o wszystkim, co nas otacza – także o markach. Jest źródłem opinii o firmach, ich produktach i usługach, dzięki czemu potencjalni klienci mogą dowiedzieć się o wrażeniach i kontaktach innych konsumentów z marką. Przedsiębiorstwo powinno śledzić wszystkie informacje, jakie płyną z rynku na temat marki. Trudno jest osobiście wchodzić na wszystkie fora czy blogi, w jakikolwiek tematyczny sposób związane z firmą.

Nowoczesne techniki monitorowania sieci www
Znacznie łatwiej można tego dokonać, korzystając z nowoczesnych narzędzi monitorowania internetu. Oferuje je firma Brand24. To rozwiązanie dedykowane wszystkim tym, którzy chcą monitorować swoją markę w sieci, biorąc pod uwagę konkretne frazy kluczowe.

Monitoring sieci w czasie rzeczywistym
Brand24 jest narzędziem pozwalającym na kontrolowanie tego, co mówi się o nas i naszych markach w internecie. Narzędzie monitoruje sieć internetową w czasie rzeczywistym, docierając do miejsc, gdzie zapoczątkowany został wskazany wcześniej, interesujący nas temat. Dlatego już przy pierwszych informacjach negatywnych dotyczących marki, można szybko i skutecznie zareagować na sytuację kryzysową, broniąc reputacji firmy. Z usługi korzysta się na zasadzie pay-as-you-go. Oznacza to, że chcąc korzystać z narzędzia, należy wnieść opłatę, a po określonym czasie ją ewentualnie przedłużyć. Jeśli usługa nie spełniłaby oczekiwań klienta, można z niej zrezygnować w dowolnym momencie, bez ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek konsekwencji.

Natychmiastowe wychwytywanie informacji o opiniach dotyczących marki i produktów firmowych, znajdujących się na blogach, forach i w mediach społecznościowych, daje nam pełny obraz wizerunku marki w internecie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s